SKIAREÁL KLÍNOVEC - největší lyžařský areál v Krušných horách

Sjezdovky

Sjezdovky

Sjezdovky ve Ski areálu Klínovec mají co nabídnout. Ski areál Klínovec disponuje celkem 11 sjezdovkami. Čtyřmi červenými, šesti modrými a jednou černou sjezdovkou. Nejstarší jsou pisty nazvané U zabitýho a Dámská. První závody ve sjezdovém lyžování totiž hostily už na konci první poloviny 20. století. Sjezdovky Dámská a Jáchymovská potěší zejména ty, kteří upřednostňují delší sjezd na lyžích nebo snowboardu. Sjezdovky ve Ski areálu Klínovec nabízejí sportovní vyžití i náročnějším lyžařům a snowboardistům, stejně tak si na své přijdou začátečníci nebo děti, kteří mohou využít sjezdovky fyzicky méně náročné.

Na jaké sjezdovky na Klínovci narazíte?

Sjezdovky ve Ski areálu Klínovec jsou dobře upravované a dostatečně široké, což návštěvníci jistě ocení. Milovníci snowboardu si navíc přijdou na své v novém Óčko Snowparku Klínovec, ve kterém si můžete zařádit na rampě a spoustě překážek. Nové raily a bedny – to vše na udržovaném a urolbovaném sněhu. Přijeďte do Ski areálu Klínovec a vyzkoušejte naše sjezdovky! Nebudete litovat. A i když jsou Krušné hory označovány za nejdrsnější hory v České republice, lyžaři si můžou vybrat sjezdovky s různou náročností a drsností.

Ski areál Klínovec: kvalitní služby i udržované sjezdovky

Služby Ski areálu Klínovec se přibližují západnímu standardu. Dostatek sněhu i díky sněžným dělům, které dokážou pokrýt 80% areálu, řádně udržované sjezdovky a v neposlední řadě pečlivé dohlížení na bezpečnost návštěvníků. To vše a mnohem více areál nabízí. Sjezdovky dokážou uspokojit malé i velké nadšence, vytrvalé i rekreační sportovce. Sjezdovky na Klínovci uspokojí začátečníky i pokročilé lyžaře i snowboardisty. Vyzkoušejte sjezdovky na Klínovci. Sjezdovky ve Ski areálu Klínovec.

Sdílejte s přáteli:

Aktuálně z Klínovce

Zahájen předprodej sezonních skipasů SKIAREÁLU KLÍNOVEC a InterSkiregionu Fichtelberg-Klínovec do 15.11. se slevou 5%!
Lanová dráha Prima Express do 1.11. v provozu o vík… více

Datum: 1.10.2015 09:20

--- cm

-

provoz So-Ne

9:00-17:00

6.8 °C

Vývoj teploty

Zimní inspektor TV NOVA

přihlásit se